PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Друк буклетів в Києві

від 100 грн.

Тираж від 100 шт

буклетиВід рекламної листівки буклет відрізняється більш привабливим зовнішнім виглядом. Буклет складається з одного аркуша паперу необхідного формату (як правило це А4 або А3). Після друку лист складається один або декілька разів в залежності вимоги замовника. При цьому буклет займає зовсім небагато місця і з привертає увагу потенційних клієнтів.

Відсутність скріплюючих елементів робить буклети набагато дешевше у виготовленні, ніж інший вид рекламної продукції такий як календарі або брошури.

Сучасні рекламні заходи важко уявити без рекламного буклету. Це друковане видання здатне найбільш вигідно представити товар, послугу, діяльність підприємства або компанії. Поліграфія, її якість, зовнішній вигляд і стиль, безпосередньо залежить від вибору друкарні.

У даний час інформація змінюється з високою швидкістю. Тому немає необхідності замовляти рекламну друковану продукцію «про запас». Якщо виникає необхідність додаткового виготовлення рекламних буклетів, можна в короткі терміни додатково замовити необхідну кількість.

ЩО ВВАЖАТИ ЗА КРАЩЕ ЛИСТІВКУ АБО БУКЛЕТ?

Іноді може стати питання, що вважати за краще листівку або буклет? Друк рекламних буклетів буде набагато ефективніше. Буклет не займає стільки місця, скільки листівка. Він акуратно складається, має якісний відбиток і реалістичний колір. Цифровий та офсетний друк буклетів, який пропонує наша друкарня, проводиться на різної щільності і фактурності паперу, що дозволяє виготовити саме такий варіант, який буде відповідати вимогам замовника.

Фахівці нашої компанії з великою готовністю допоможуть зупинитися на правильному рішенні. Завдяки великому досвіду і талановитості наших співробітників, ми створюємо друковану поліграфічну продукцію найвищої якості. Цифровий та офсетний друк буклетів здійснюється на новому професійному обладнанні з використанням якісних матеріалів. Тому ми повністю відповідаємо за чудову якість друку готової поліграфічної продукції.

Вартість робіт формується з урахуванням деяких вимог:

  • складність дизайнерських робіт;
  • обробка інформативного тексту;
  • використання різних матеріалів (паперу, пластику);
  • якість друку.

Напевно, кожна людина, яка хоча б один раз брав в руки поліграфічне видання, спочатку звертає увагу на загальний дизайн. Після цього споживач керується тактильними відчуттями - пробує на дотик папір або інший матеріал, з якого виготовлена друкована версія буклету. На цьому етапі велике значення має якість друку. Якщо фарба бруднить руки, лист має неприємний запах, людина може викинути буклет, так і не ознайомившись зі змістом.

Друк буклетів багато в чому залежить від тексту. Інформативність та стиль викладу інформації можуть як схилити, так і відштовхнути споживача від придбання товару, послуги, компанії і т.д. Текст низької якості, який не має чіткої структури, і навіть нудний, здатні переконати споживача відмовитися від необхідності здійснювати покупку.

Наша компанія пропонує виготовлення поліграфічної продукції найвищої якості! Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому намагаємося зробити все те, щоб рекламна поліграфічна продукція клієнта відповідала його вимогам і очікуванням.

Відгуки (1)

  1. Сергей 19 апреля 2016, 14:25 # 0
    Заказывал услугу печать буклетов. Остался доволен.
    Рекомендую.