PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Картонна упаковка в Києві

ціну уточнюйте

РОБИМО УПАКОВКУ ДЛЯ:

  • ювелірних прикрас, біжутерії;
  • одягу, білизни, сумок;
  • девайсів: зарядки, шнури, кабелі, портативні зарядки, чохли на телефон, захисне скло.

Найбільш популярним матеріалом для упаковки вважається папір. Незважаючи на практичну властивість поліетилену і целофану, паперова продукція все-таки лідирує. Екологічно чистий продукт є найбільш затребуваним матеріалом для пакування різних товарів і продуктів харчування. Картонна упаковка - це оптимальне рішення для дрібних і габаритних речей. Віддаючи перевагу даному виду тари, Виробник залишається впевненим у тому, що дана упаковка захистить Товар від механічних та фізичних пошкоджень.

ВИГІДНО КУПУВАТИ КАРТОННУ УПАКОВКУ У ВИРОБНИКА

Купівля картонної упаковки або пакувального паперу безпосередньо у виробника має більш вигідні умови, ніж придбання її через посередників. Дізнатися асортимент картонних виробів одного з провідних столичних цехів можна за допомогою зручного прейскуранта. Наші спеціалісти допоможуть Вам визначитися із матеріалом, друком та тиражем.

ПЕРЕВАГИ УПАКОВКИ

Будь-яке підприємство, яке реалізує виробництво тих чи інших товарів, повинно мати надійного партнера, яких зможе виконати замовлення в оптималтний термін згідно технічних вимог . Наша компанія має широку виробничу базу, кваліфікованих працівників, що допоможуть у вирішенні цих питань.

Головні переваги картонної упаковки:

  • надійний захист товарів, що знаходяться всередині;
  • легко переробляється, а також швидко розкладається у природі;
  • приваблива ціна;
  • швидке виготовлення, легкість нанесення Логотипів, що в свою чергу може служити недорогим носієм реклами.

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА УПАКОВКИ

Виробництво картонної упаковки проходить у декілька етапів.

Перший етап - це крій необхідної конструкції. Тут враховуються габарити і особливості будови предмета, який пакується.

Другим етапом вважається розроблення макета. Дизайнер погоджує із замовником оригінал-макет, при необхідності уточнює деталі (робить зміни). На цьому єтапі ми погоджуємо всі додаткові опціі, а саме: ламінування,тиснення, конгрев, вибірковий лак, висічку.

Третім етапом виробництва упаковки є друк, висічка, склейка . Важлива особливість роботи цеху полягає в тому, що кожен етап завершується ретельною перевіркою контролю якості.

Упаковка картонна, яка виробляється в друкарні, популярна серед багатьох підприємств, до числа яких також входять виробники косметичних препаратів, фармацевтичної продукції, хімічних товарів для побутового призначення та ін. Також можлива реалізації подарункової і сувенірної упаковки.

Високотехнологічні можливості моделювання і друку, застосування поліграфічних барвників найвищого ґатунку, сучасне обладнання дозволяють забезпечити дивовижний зовнішній вигляд продукції. Вартість картонної продукції залежить від таких факторів, як: тираж, товщина матеріалу, крою, інтенсивності кольору.

Для оформлення замовлення, слід узгодити макет виробів і кількість примірників.

Кваліфіковані співробітники готові на всіх етап співпраці надавати вам консультацію.

Відгуки (0)