PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Що таке рекламні буклети

Що таке рекламні буклетиБуклет - це безпосередній носій рекламної інформації, який інформує людей про товар, послугу або продукції компанії. Створення буклету являє собою творчий процес, який доповнюється технологічними, художніми та психологічними методами. У сукупності всі ці рішення дозволяють створити яскравий і привабливий друкований матеріал.

На стадії дизайнерської розробки фахівець враховує безліч складових: інформація про товар, послугу або компанії, контактна інформація. При розробці буклету, єдина концепція стоять перед фахівцем завдань, включає в себе загальну ідею, яка дозволить максимально ефективно відбити діяльність компанії і залучити нових споживачів.

На перших етапах розробки і виготовлення буклету, формується загальна ідея друкованого матеріалу. Враховується тип розміщеної інформації, вибирається розмір і флокація видання, допрацьовується інформативний і образотворчий матеріал, обумовлюються всі методи, які необхідні для виготовлення партії готових буклетів.

Буклет, який носить рекламний характер, може бути розроблений для однієї компанії, яка випускає різні види товарів, або пропонує різні послуги. З огляду на інформаційних характер видання, вибирається його загальне уявлення. Якщо його пряме призначення - реклама престижній компанії, то загальний дизайн такого видання краще оформити відповідно до фірмового стилю цієї компанії. Буклет повинен мати точний логотип компанії і бути виконаним в такій же кольоровій гамі.

Основні складові, які дотримуються при виготовленні рекламного буклету, припускають повне увагу до всіх, навіть найдрібніших деталей, якісне візуальне оформлення, доступний і достатній інформативний матеріал, а так же якісний дизайн, який можна отримати тільки у справжнього професіонала.