PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Картонні коробки

Основна концепція підприємства з виготовлення картонної коробки - це виробництво унікальних і надійних пакувальних матеріалів. Також у нас можна замовити безліч іншої паперової продукції - коробки, етикетки і різноманітна продукція з фірмовим стилем підприємства. У нашому каталозі великий асортимент різногабаритних коробок - від дрібних фасувальних тар до великомасштабної упаковки для побутової техніки або призначеної для переїзду.

До високих технологій виробництва має доступ кожен регіон країни. Найголовнішими принципами нашої роботи є надійність, перевірена часом, сучасне обладнання, швидка реалізація замовлень і індивідуальний підхід до кожного замовника. Досвідчений персонал готовий втілити в життя персональні задумки від фірми-замовника або запропонувати Вам відповідні варіанти. Картонні коробки в Києві виготовляється виключно з екологічно чистої сировини і мають повний комплект документів, що підтверджують якість та безпеку.

Виробничий цех підприємства не зациклюється на традиційних методах виготовлення коробок і смутному дизайні. Наше завдання задовольнити власні вподобання кожного замовника, який віддав перевагу нашому колективу. Ми спробуємо повністю реалізувати Ваші ідеї.

Завдяки постійному вдосконаленню технологічної бази, з нашою допомогою можна втілити справжні картонні ексклюзиви. Репутація добропорядної компанії, прийнятних цін на картонні коробки та їх відмінна якість сприяють регулярному збільшення географії нашого співробітництва. Після одноразового замовлення упаковки у нас, замовник неодмінно поповнює базу постійних клієнтів.

Виготовлення картонних коробок

Виготовлення картонних коробок для товарів, повинно неодмінно відповідати статусу самого товару. Нехтувати таким важливим нюансом, як якісна тара ні в якому разі не рекомендується. Оригінальний дизайнерський підхід і своєрідне оформлення упаковки є важливим критерієм, які здатний вплинути на рівень продажів. Від того, наскільки вдалим буде зовнішній вигляд продукту, безпосередньо залежить бажання покупця його придбати. Якість коробки і його візуалізація - першорядні критерії при виборі товару. Команда нашого підприємства не тільки виготовляє картонну коробку. Важливим етапом процесу є моніторинг та аналіз наявних на ринку товарів. Тільки так ми можемо створити щось особливе і неповторне.

Надійна коробка гіпермаркету епіцентр - візитна картка підприємства. Упаковка з картону , відповідна критеріям якості однозначно повинна бути частиною будь-яких товарів. Картонні контейнери мають безліч переваг перед іншими видами - вони легко утилізуються і абсолютно нешкідливі для навколишнього середовища. Не менш значущий той фактор, що картонна коробка володіє мінімальною вагою. Особливо важливий цей критерій при необхідності перевезти великі предмети. Наприклад, побутову техніку, або меблі. Напевно будь-яка людина стикався в житті з ситуаціями, коли предмет колишнього вживання необхідно перевести з місця на місце.

У таких випадках виникає маса питань і складнощів з міцною коробкою. Адже, як правило, оригінальну упаковку мало хто залишає на зберігання тривалий час. Картонні коробки для переїзду - це незамінна річ. Упакувавши свої пожитки в ящик з картону, Ви можете бути впевнені, що при транспортуванні, йому не загрожують ніякі пошкодження. І зовсім не має значення, будете Ви перевозити речі в вантажній машині або ж на даху автомобіля. Так чи інакше, але якісні картонні коробки - річ важлива і потрібна. Фізичні особи або юридичні стикаються з потребою в них. Їх також можна використовувати для зберігання речей.

Ціна великогабаритного картонного вироби безпосередньо залежить від їх щільності і розміру. Чим щільніше коробка, тим вище рівень захисту вона може надати і витримати більший вантаж. Купити картонну коробку можна в будь-який зручний для Вас час. Для цього потрібно в режимі онлайн заповнити заявку або зв'язатися з представником за контактним телефоном.

Телефонуйте!

Відгуки (1)

  1. Анна 26 октября 2017, 15:22 # 0
    Заказывал коробки. Всем доволен.