PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Картонна упаковка в Києві | Каталог 2020

ціну уточнюйте

Робимо упаковку для:

  • ювелірних прикрас, біжутерії;
  • одягу, сумок;
  • девайси: зарядки, шнури, кабелі, портативні зарядки. чохли на телефон, захисні скла.

Найбільш популярним матеріалом для упаковки вважається папір. Незважаючи на практичною поліетилену і целофану, паперова продукція все-таки лідирує. Екологічно чистий продукт є найбільш затребуваним матеріалом для пакування різних товарів і продуктів харчування. Картонна упаковка - це оптимальне рішення для дрібних і габаритних речей. Віддаючи перевагу даному виду тари, виробник залишається переконаний, що ніякі сторонні запахи не проникнуть в структуру упакованого предмета.

Вигідно купувати картонну упаковку у виробника

Купівля картонної упаковки або пакувального паперу безпосередньо у виробника буде мати більш вигідні умови, ніж придбання її через посередників. Дізнатися асортимент картонних виробів одного з провідних столичних цехів можна за допомогою зручного прейскуранта. Різноманітність упаковки являє собою відмінні властивості матеріалу і сертифікат найвищої якості. Виготовлення картонної упаковки в Києві пропонує замовити пакувальний матеріали, призначені для широкого спектру цілей.

Переваги упаковки

Будь-яке підприємство, яке реалізує виробництво тих чи інших товарів повинно мати багатий запас пакувальної або фасувальною картонного паперу. У нас можна зробити замовлення на партію добротного надійного матеріалу для упаковки, який допоможе запобігти пошкодження товару і захистить його від негативних зовнішніх факторів. Компанії, які виготовляють продукти харчування, мають нескінченну потреба в якісній і натуральної пакувальної папері, яка б відповідала головним критеріям - екологічна чистота, здатність відштовхувати жир і вологу.

Для того, щоб отримати більш детальну інформацію про характеристики та властивості пакувального матеріалу, Вам необхідно зв'язатися з представниками компанії. Завдяки компетентним співробітника, Вам цілодобово може бути надана кваліфікована консультація з усіх питань і орієнтація в ціновому сегменті.

Етапи виробництва упаковки

Виробництво картонної упаковки, як правило, полягає в декількох основних етапах. Перший етап - це крій необхідної конструкції. Тут враховуються габарити і особливості будови упаковуваного предмета. Другим етапом вважається розроблення макета тари і виготовлення картону. Далі - друк, покриття лаком і склейка. Важлива особливість роботи цеху полягає в тому, що кожен етап завершується ретельною перевіркою контролю якості.

Упаковка картонна, яка проводитися в друкарні затребувана багатьма підприємствами, в число яких також входять виробники косметичних препаратів, фармацевтичної продукції, хімічні товари для побутового призначення та ін. Також можлива реалізації подарункової і сувенірної упаковки.

Високотехнологічні можливості моделювання і друку, застосування поліграфічних барвників найвищого ґатунку, сучасне обладнання дозволяють забезпечити дивовижний зовнішній вигляд продукції. Вартість картонної продукції залежить від декількох факторів - тиражу, товщини матеріалу, крою, інтенсивності кольору.

Для оформлення замовлення, слід узгодити макет виробів і кількість примірників. Кваліфіковані співробітники готові на всіх етап співпраці надавати вам консультацію.

Телефонуйте!

Відгуки (0)