PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Для чого потрібна картонна упаковка

Картон сьогодні є основним матеріалом для виготовлення Кортона коробок різного призначення. Незважаючи на те, що високотехнологічні виробництва випускають партії більш довговічних пакувальних матеріалів, лідерство з продажу належить виробам з картону. Обумовлено це, перш за все, екологічною чистотою матеріалу.

Другим, не менш важливою перевагою можна назвати прийнятну ціну коробок. Далі в списку плюсів - простота утилізації та мінімальна вага тари. Картонну упаковку  можна використовувати для всіляких цільових призначень. Надійний матеріал, виготовлений з декількох шарів якісного міцного картону, відмінно служить в якості місця розміщення для різних товарів. У них можна зберігати і перевозити речі. У разі тимчасового невживання, картонні коробки можна розібрати і засунути за будь-який предмет.

Так вони практично не займають простір, а в разі виникнення в них потреби, їх можна елементарно заново зібрати і застосовувати для транспортування особистих речей при переїзді. Ящик з картону виконує кілька функцій - він запобігає від дрібних пошкоджень, подряпин і негативного вплив зовнішнього середовища.

Якщо завдання картонного вироби виступати в якості пакувального матеріалу для певних товарів, то і в цьому випадку, картон належним чином виконує свою роботу. Матеріал відмінно витримує задану форму і перешкоджає зім'яту або розсипання пакувального товару. Також він оберігає від сторонніх запахів і відштовхує вологу.
Сьогодні даний вид упаковки незамінний.

Технології виготовлення картону дозволяють виконувати всілякий крій виробів і можуть забезпечити йому барвистий зовнішній вигляд. Від вдалого дизайну пакувального матеріалу повністю залежить рівень продажів товару.