PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Як правильно робити буклети

Напевно, кожна людина, хоч один раз, та брав у руки буклет з рекламою. Погодьтеся це самий простий і ефективний спосіб поширення інформації. Однак мало хто згадає, якого характеру була реклама. І в більшості випадків, у рекламного буклету була одна дорога - прямо в урну. А все тому. Що ці буклети важко назвати по-справжньому рекламними і продають.

Буклетом прийнято називати листової друкований матеріал, з обох сторін якого розташовується інформація відповідного характеру. Видання може мати один або кілька згинів. Буклет може бути найрізноманітнішим. При розробці видання головну роль грає професіоналізм і творчий потенціал дизайнера. Якість готового видання може залежати від фінансової можливості з боку замовника, його готовність використовувати нові технології.

При виготовленні буклету враховуються основні параметри:

  • Розмір буклета. При виготовленні видання враховується як його повний розмір, так і розмір, який вийде при фальцюванню (складанні).
  • Тип згину (фальцювання) безпосередньо враховує те, який обсяг інформації необхідно включити у видання. Природно, що великий обсяг інформації передбачає більшу кількість фальцовки. Варіанти згину буклету можуть бути як звичними, так і використовуються оригінальні рішення. Ось деякі з прикладів звичного нам фальцевания: звичайний згин, Євробуклет або як його ще називають - евроліфлет, зигзагообразное і подвійне паралельне фальцювання.
  • Від того, який папір буде використовуватися під друк буклету залежить те, яким способом буде здійснюватися згин буклету. Як правило, більшість буклетів друкується на папері щільністю до 150-170 г / м². При цьому використовується найрізноманітніша папір (крейдований, фактурна, тонована, дизайнерська).
  • Щоб вибрати оптимальний тип друку, краще це довірити професіоналам, так як кожен тип має свої особливості, переваги та негативні сторони. Буклет можна виготовити за допомогою цифрової або офсетного.
  • Ну і звичайно ж, різні техніки, які дозволяють зробити особливий акцент на оформленому буклеті, покрити ділянку лаком, а інший зробити матовим, відтіснити на папері логотип або інший текст. Але варто пам'ятати, прикрашаючи загальний дизайн буклета краще дотримуватися правила «не нашкодити!». Все повинно бути в міру, інакше загальне враження від такого видання може виявитися протилежним.