PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Як правильно роздавати листівки

Як організований процес роздачі листівок , таки буде і очікуваний ефект від такого заходу. Щоб процес роздачі листівок виявився ефективним, необхідно визначити місця, де найбільше зустрічається цільова аудиторія. Секрет роздачі листівок, буклетів або флаєрів не так вже й складний, як може здатися на перший погляд. Найголовніше в цьому процесі дотримуватися певний підхід.

Людина, який роздає інформацію, повинен бути привітний і доброзичливий

Людина, який роздає інформацію, повинен бути привітний і доброзичливий, але ні в якому разі не нав'язливий. Легка посмішка здатна викликати у людей позитивні емоції, за якою буде реакція, яка спонукає перейняти листівку і поцікавитися її вмістом. Важливо розуміти, що хлопцям і чоловікам необхідно подавати інформаційний буклет або листівку тільки правою рукою. Бажано стежити за тим, щоб основна інформація була видна з особи видання. Права рука у чоловіків відповідає за вітання. Тому простягаючи праву руку з листівкою, чоловіки охочіше йдуть на відповідну реакцію і беруть інформаційний лист. А лицьова сторона листівки говорить про відкритість і чесність ваших намірів. Таким чином, виходить якийсь фактор довіри, що його не обдурять. Тут спрацьовує принцип: «Візьміть в руку листівку і переконайтеся самі,

А ось з жіночою статтю, все відбувається навпаки. Друковане видання слід подавати лівою рукою. І бажано, щоб ця листівка була складена або перевернута таким чином, щоб було важко зрозуміти, яку інформацію ви пропонуєте. І тут можна трохи пограти на психологічному рівні. Коли жінка наближається, можна злегка відвести листівку і зробити вигляд, що ось їй, ви і не бажаєте віддавати листівку. Повірте, жіноча цікавість візьме верх і вона сама підійде і попросить у вас листівку.

Після того як листівка вручена, подякуйте людини коротким «Спасибі». Цього цілком вистачить. На перший погляд ця інформація може викликати обурення або навіть сміх. Але ви хоч раз спробуйте слідувати таким простим правилам, і ви самі побачите наступний за цим результат.