PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Як вибрати календар для бізнесу

Як вибрати календар для бізнесуКалендар є незамінним помічником сучасної людини. Виробники друкованої продукції пропонують своїм клієнтам великий вибір різних видів календарів, різного розміру, форми і дизайну. Календар може не тільки доповнити інтер'єр офісу, але і є досить функціональним повсякденним діловим елементом.

Найоптимальніший варіант виконання календаря є його настільна версія. Такий календар має невеликі розміри, що дозволяє йому максимально вписатися на робочому просторі столу свого власника. Календарні листки кріпляться на жорсткому картонному каркасі, який має форму трикутника. Такий тип видання календаря дозволяє власнику планувати свою діяльність, позначати важливі події на зручних, перекидних листах. Такий елемент може зайняти почесне місце в корпоративній культурі компанії. Календар, який має фірмовий стиль компанії виступає в якості ефективного носія інформації рекламного характеру, який стане прекрасним доповненням до подарунків клієнтам.

Для чого використовують календар

Календар використовують спеціально для того щоб відзначати важливі події і дати. Дуже важливо правильно підібрати розмір шрифту. Не бажано щоб він був занадто дрібним, він повинен з легкістю читатися. Кольорове оформлення не повинно дратувати і відволікати очі. Загальний фон календаря повинен бути виконаний в нейтральних або спокійних тонах. Головне, щоб дизайн був витриманий з урахуванням привабливості і простоти використання календаря. Календар для бізнесу варто в офісі компанії, а значить не повинен мати занадто зухвалий вигляд.

Яке б перевагу не віддала компанія з виготовлення календаря, важливо розуміти, що він повинен бути зручним у використанні і виконувати свої функціональні обов'язки.