PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Як вибрати картонну коробку

У будь-якому господарстві картонна тара виконує важливу роль і вважається незамінним помічником при різних завданнях. Так, наприклад, даний найпростіший продукт може бути вельми корисний при зберіганні і перевезенні особистих цінностей. Для того, щоб вантаж був доставлений в повній цілісності і збереження не варто нехтувати якісним пакувальним матеріалом.

Варто відзначити, що розмір упакованого товару не має значення і вимагає належної уваги при будь-якому розмірі. Якщо це великий предмет, він буде захищений від механічної псування і деформації, а в разі транспортування дрібних деталей, картонна коробка стане перешкодою для втрати.
Основними позитивними характеристиками картонної тари, які дозволяють їм бути найбільш затребуваним матеріалом для упаковки, вважається міцність, надійність, екологічна безпека, простота в переробці, легка вага і багатофункціональність.

Картонну коробку для зберігання і транспортування виготовляють з матеріалу в кілька шарів. Для збільшення їх міцності може бути використано до 5 шарів картону.
При виборі картонного ящика слід враховувати кілька факторів, які забезпечать безпеку поміщених в них речей. Картон повинен бути максимально міцним через ущільнення додатковим шаром. Віддавайте перевагу універсальним коробок, так як їх можна буде використовувати повторно, тим самим заощаджуючи свої кошти. Вибирайте гофрований картон, тому що він більш жорсткий, виключають можливість деформація і забезпечує найвищий рівень захисту.