PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Які бувають види фірмових конвертів

Наше життя велить нам дотримуватися певних правил і постулатів, які ніхто ніде не зафіксував і не записав, але дотримуючись їх, ви прямуєте хорошому тону. Будь-яка діяльність, а особливо бізнес, створюють власні правила і традиції, дотримуючись яких, ви надаєте статус компанії і показуєте свій професійний рівень. Фірмовий конверт виступає своєрідним діловим аксесуаром, який не замінять ні нові гаджети або розсилка інформації по електронній пошті. Фірмове лист ніколи не вийде з ужитку компанії, якщо вона будує довгострокову і професійну роботу.

Конверт з фірмовим логотипом компанії є потужним інструментом

В даний час, конверт з фірмовим логотипом компанії є досить потужним інструментом, який використовується в рекламних цілях. Це ефектний відмітний знак компанії, свого роду символ її успішності. Кожній людині приємно отримати в руки респектабельний конверт, ніж прочитати нудне лист поштою. Тому, виготовлення і друк конвертів, що не втрачає своєї популярності. Конверт з фірмовою символікою компанії замовляють на презентації, для запрошень на різні заходи, виготовлення пакувальних конвертів конверти для авторських дисків і т.д.

Сучасні технології друку і багатофункціональне обладнання дозволяють втілити будь-яку, навіть саму незвичайну задумку замовника, в реальний готовий продукт. Можна замовити нанесення фірмового зображення вже на готовий конверт, попрацювавши над його дизайном, а можна повністю, з самого початку опрацювати всі деталі майбутнього авторського зразка.