PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Друк брошур в Києві

від 100 грн.

Тираж від 50 шт

виготовлення брошурДрук брошур є одним з найкращих способів для підтримки великого чи малого бізнесу, брошури це відмінне маркетинговий засіб для абсолютно будь-яких ситуацій. Вони служать в якості інтерактивного керівництва, для показу товарів і послуг вашої компанії, вказують основні характеристики і переваги для клієнта. У каталозі можна вказати всі: історію вашої компанії, цікаві факти, контактну інформацію, товари та послуги які ви пропонуєте.

Наша друкарня пропонує не тільки друк брошур, а також верстку, і розробку дизайну каталогів. Друк каталогів виконується в стандартних форматах А5, А4, А6 або в будь-якому іншому необхідному розмірі.

Причини, за якими стоїть замовити друк брошур киев в нашій компанії: 

  • Виробничий відділ нашої включає виключно професійне і якісне друкарське обладнання, що дозволяє нам запропонувати замовникам продукцію високої якості.
  • Наша команда складається з висококваліфікованих фахівців, що гарантує клієнтам з нашого боку професійний підхід до кожного індивідуальним замовленням.
  • Нове обладнання дозволяє без втрати якості виготовлення виконувати великі обсяги робіт за короткий час.

Виготовлення брошур - це по суті будь-поліграфічне багатосторінкове видання, до яких можна віднести журнали, каталоги, альбоми, буклети, прайс-лист, інструкція, технічна умова, ділова поліграфія.

Наша компанія повністю ґрунтується на побажання і вимоги замовника. Від його вибору залежить використання певної паперу (офсетний або крейдований) під подальшу друк.

офсетний друк брошурДрукарня друк брошури - це виготовлення інформаційного тексту, пояснення, інструкції. Брошура присвячена окремій тематиці, якій необхідно тестове пояснення. Брошура може носити як інформаційний, так і рекламний характер. З цього моменту і починається вибір оформлення, який папір буде використовуватися для друку.

Брошюры, которые носят рекламный характер, должны выглядеть более привлекательно и ярко, содержать не только текст, но и иллюстрации. Цена на такую печать будет выше, чем при изготовлении информационных буклетов. Информационный буклет как правило – это печатный экземпляр, который может содержать название компании, ее адрес, контакты, логотип и основной, информационный текст. Этот вид изготовления продукции не требует использования в печатном оборудовании ярких и насыщенных красок, а соответственно, будет дешевле при изготовлении.

Офсетний друк брошур, яку пропонує наша компанія, не обмежується стандартними прийомами і правилами, а проявляє більший інтерес до креативного оформлення друкованого видання. Звичайно, в більшій мірі ми спираємося на те, які цілі переслідує замовник, який формат буде виготовлятися для поширення, і наскільки він амбітний.

Наша робота починається з підготовчого етапу. Кількість тиражу буде визначати, яке обладнання буде використовуватися для друку. Після чого вибирається папір, наявність / відсутність палітурки, скріпок, пружин, клейового з'єднання. Далі визначаємося з типом обкладинки, вона може бути м'якою, щільною або мати спеціальне покриття плівкою або лаком. В першу чергу ми намагаємося мінімізувати вартість друку, а це забезпечується за рахунок правильного вибору паперу та вибору необхідної технології. Остаточну вартість наших послуг можна дізнатися після того, як буде проведено попередній прорахунок замовлення.

Відгуки (0)