PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Друк брошур та буклетів в Києві

від 100 грн.

Тираж від 50 шт

Друк брошурДрук брошур є одним з найкращих способів для підтримки великого чи малого бізнесу, адже це відмінний маркетинговий інстумент для абсолютно будь-яких ситуацій. Вони служать в якості інтерактивного керівництва, для показу товарів і послуг вашої компанії, вказують основні характеристики і переваги для клієнта. У брошурі можна вказати: історію вашої компанії, цікаві факти, контактну інформацію, товари та послуги які ви пропонуєте.

Наша друкарня пропонує не тільки друк , а також верстку і розробку дизайну . Друк брошур виконується в стандартних форматах А5, А4, А6 або в будь-якому іншому необхідному розмірі.

Причини, за якими стоїть замовити друк у нашій компанії: 

  • наше виробництво включає професійне і якісне друкарське обладнання, що дозволяє запропонувати замовникам продукцію високої якості;
  • наша команда складається із висококваліфікованих фахівців, що гарантує професійний підхід до кожного замовлення;
  • нове обладнання дозволяє виконувати великі обсяги робіт за короткий час.

Виготовлення брошур - це по суті будь-яке поліграфічне багатосторінкове видання, до яких можна віднести журнали, каталоги, альбоми, буклети, прайс-лист, інструкціі

замовника. 

Брошура може носити як інформаційний, так і рекламний характер. З цього моменту і починається вибір оформлення. Якщо брошюра носить рекламний характер, то вона повинноа виглядати більш яскраво та привабливо, містити не лише текст, а фото та ілюстраціі.

Інформаційний буклет- це друкований екземпляр, який містить у собі назву та логотип компанії, адресу , контакти та коротку інформацію.

Офсетний друк брошур не обмежується стандартними прийомами і правилами, а проявляє більший інтерес до креативного оформлення друкованого видання. Звичайно, в більшій мірі ми спираємося на те, які цілі переслідує замовник, який формат буде виготовлятися і наскільки він амбітний.

Наша робота починається з підготовчого етапу. Кількість тиражу буде визначати, яке обладнання буде використовуватися для друку. Після чого вибирається папір, наявність / відсутність палітурки, скріпок, пружин, клейового з'єднання. Далі визначаємося з типом обкладинки, вона може бути м'якою, щільною або мати спеціальне покриття плівкою або лаком. В першу чергу ми намагаємося мінімізувати вартість друку, а це забезпечується за рахунок правильного вибору паперу та вибору необхідної технології. Остаточну вартість наших послуг можна дізнатися після того, як буде проведено попередній прорахунок замовлення.

Відгуки (0)