PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Виготовлення блокнотів | Каталог 2020

від 7 грн.

Тираж від 50 шт

Блокнот – це найзручніший текстовий редактор, який в свою чергу служить рекламним носієм. В основному виготовлення блокнотів виконується в форматах А4, А5, А6, А7 ( також можливий друк по індивідуальних параметрах).

Обкладинка при виготовленні блокнота може бути:

  • м'яка;
  • тверда палітурка;
  • пластикова.

Друк блоку по наповненню сторінок або аркушів також не має загального правила, але частіше за все блокноти містять від 50 листів і більше.

Блокноти можуть бути зібрані на скобу,пружину, термоклей

ДЛЯ ЧОГО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ФІРМОВІ БЛОКНОТИ

изготовление ежедневников киевФірмові блокноти стануть приємним та практичним подарунком для Ваших клієнтів та партнерів .На теперишній час,в еру компютерних технологій, блокнот завжди супроводжує ділову людину. 

Всі ці якості в сукупності дозволяють створити позитивний імідж компанії, утримати її рейтинг на високій позиції. Брендований блокнот використовується в будь-якій сфері діяльності людини. Він присутній на робочих столах в офісі, в портмоне бізнесмена, в папці у студента і т.д. Цей аксесуар постійно знаходиться перед очима у свого власника, а значить та інформація, яка надрукована на обкладинці блокнота буде постійно нагадувати про компанії, продукт тощо. 

Виготовлення блокнотів, яким займається наша компанія, виконується за індивідуальними замовленнями. 

Ми надаємо наступні послуги:

  • виготовлення блокнотів на пружині. Пружина може розташовуватися як на верхній частині блокнота, так і з бічної його частини. Такий варіант виконання досить поширений. Наявність пружини дає можливість максимально зручно писати з кожного боку аркуша. Блокноти на пружині вважаються надійними і практичними діловими аксесуарами. Їх використовують для повсякденного запису і позначок, вони виступають тривалим носієм, на якому розташовується рекламна інформація. Пружинні блокноти використовуються на семінарах, лекціях, конференціях. Його використовують широке коло споживачів: студенти, офісні працівники, підприємці.
  • виготовлення блокнотів з логотипом. Замовити індивідуальний блокнот з логотипом компанії - це завжди вигідне капіталовкладення в імідж компанії. Потрапляючи на очі колег або клієнтів фірми, логотип на блокноті ще раз нагадує про те, що фірма займає високі позиції, має серйозні наміри. 

За бажанням наших замовників ми виготовляємо різні види блокнотів, щоденників та іншої поліграфічної продукції за прийнятними цінами в Україні. Друк блокнотів в Києві доступний в будь-якій кількості, з будь-яким дизайном , враховуючи всі побажання замовників. 

 Наша команда виконає замовлення будь-якої складності якісно і професійно, точно в зазначені терміни. Ми гарантуємо кожному клієнту професійних підхід до його вимогу. Ми доставляємо готову продукцію по всій території України.

Відгуки (1)

  1. Анна 17 апреля 2016, 12:27 # 0
    Заказывали услугу блокноты на заказ, все сделали быстро и вовремя.
    Спасибо компании.