PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Виготовлення блокнотів | Каталог 2020

від 7 грн.

Тираж від 50 шт

виготовлення блокнотів з логотипомБлокнот маленький, але в той же час великий, тривалий і корисний рекламоносій! В основному виготовлення блокнотів виконується в форматах А4, А5, А6, А6 або в будь-якому іншому розмірі.

Обкладинка при виготовленні блокнота може бути м'якою, в твердій палітурці, пластикова, або ж зовсім блокнот може бути виготовлений без обкладинки. Друк блоку по наповненню сторінок або аркушів також не має загального правила, але частіше за все блокноти містять від 50 листів і більш. У збірці блокноти можуть бути зібрані на скоби (друк зошитів), або класично на пружину, але найоптимальніший варіант виробництва блокнотів, це клейова збірка.

Для чого використовуються фірмові блокноти

Для чого використовуються фірмові блокноти мало хто замислюється. Але ж цей аксесуар є невід'ємним атрибутом, який вказує на хороший тон компанії, на її успішність і надійність. Всі ці якості в сукупності дозволяють створити позитивний імідж компанії, утримати її рейтинг на високій позиції. Канцелярський блокнот використовується в будь-якій сфері діяльності людини. Він присутній як на робочих столах в офісі, в портмоне бізнесмена, в папці у студента і т.д. Цей аксесуар постійно знаходиться перед очима у свого власника, а значить та інформація, яка надрукована на обкладинці блокнота діятиме на постійній основі йому нагадувати про компанії, про продукт, послуги та іншої рекламної інформації. А це, погодьтеся, гарне нагадування і реклама.

виготовлення щоденників київВиготовлення блокнотів Київ, яким займається наша компанія, виконується за індивідуальними замовленнями замовників. Ми надаємо наступні послуги:

  • виготовлення блокнотів на пружині. Пружина може розташовуватися як на верхній частині блокнота, так і з бічної його частини. Такий варіант виконання досить популярний і поширений. Наявність пружини дає можливість максимально зручно писати з кожного боку аркуша. Блокноти на пружині вважаються найнадійнішими і практичними діловими аксесуарами. Їх використовують для повсякденного запису і позначок, вони виступають тривалим носієм, на якому розташовується рекламна інформація. Пружинні блокноти використовуються на семінарах, лекціях, конференціях. Його використовують широке коло споживачів: студенти, офісні працівники, підприємці.

  • виготовлення блокнотів з логотипом. Замовити індивідуальний блокнот з логотипом компанії - це завжди вигідне капіталовкладення в імідж компанії. Потрапляючи на очі колег або клієнтів фірми, логотип на блокноті ще раз нагадає про те, що фірма займає високі позиції, має серйозні наміри. Блокноти на замовлення стануть відмінним подарунком як презентації та носія рекламної інформації.

  • виготовлення щоденників. Стильний і солідний аксесуар, в ролі якого виступає якісний щоденник, стане відмінним подарунком, який можна піднести як керівнику, колезі або співробітнику. Практичний щоденник вказує на високий статус компанії вашим клієнтам і партнерам. Це той аксесуар, який дозволить полегшити успішний діловий процес.

За бажанням наших замовників ми виготовляємо різні види блокнотів, щоденників та іншої поліграфічної продукції за прийнятними цінами в Україні. Друк блокнотів в Києві доступна в будь-якій кількості, з будь-яким дизайном і побажаннями замовників. Щоб кожен наш клієнт залишився задоволений тим, що звернувся в нашу компанію, ми враховуємо всі побажання і вимоги. Наша команда виконає замовлення будь-якої складності якісно і професійно, точно в зазначені терміни. Ми гарантуємо кожному клієнту професійних підхід до його вимогу. Ми доставляємо готову продукцію по всій території України.

Відгуки (1)

  1. Анна 17 апреля 2016, 12:27 # 0
    Заказывали услугу блокноты на заказ, все сделали быстро и вовремя.
    Спасибо компании.