PrintCity

якісна поліграфічна продукція

Друк каталогів в Києві

100 грн.

Тираж від 50 шт

виготовлення каталогів київКаталог найкращим чином надає споживачеві всю необхідну інформацію про товар, послугу або продукції, яку він пропонує. Професійне виготовлення каталогів для реклами, яке пропонує наша компанія, має справити на аудиторію незабутнє враження своєю привабливістю, яскравим дизайном і якісним виконанням. Залежно від того, який зміст повинен мати каталог, замовник може замовити у нас друк рекламних каталогів в Києві і вибрати будь-який формат друкованого видання, спосіб, яким буде збиратися видання, і тип паперу і т.д.

Каталог представницького класу

Каталог представницького класу здатний створити імідж компанії і стати незамінним інструментом продажу. Основною метою каталогу вважається його здатність зробити на аудиторію споживачів враження, яке створить певні образи і асоціації. Все це відбувається на на емоційному і чуттєвому рівні сприйняття людини

Наша друкарня, в якій можна замовити друк каталогів київ, впорається з будь-яким, навіть самим складним бажанням і вимогою замовника. Наші кваліфіковані фахівці розуміють, що якісний рекламний каталог - це основне їх завдання. Тому, перед тим як оформити замовлення на друк рекламних каталогів, ми компонуємо всю інформацію надходить від замовника (характеристика та опис продукту, товару або послуги). Після того, як матеріал підготовлений, обрані і відредаговані необхідні ілюстрації, створена загальна концепція ідеї, йде узгодження моделі каталогу з вимогами замовника.
Цифровий друк каталогу - це ідеальне рішення для тих компаній і організацій, які постійно оновлюють або розширюють свій асортимент товарів або послуг. Другорядне значення каталогу можна співвіднести з відкриттям додаткового торгового місця, де кожен споживач / покупець не покидаючи свого будинку, може ознайомитися з асортиментом товарів, переліком послуг, цінами і основними параметрами і характеристиками.

друк рекламних каталогівТаке відповідальне завдання, як цифровий або офсетний друк каталогів може впоратися не кожна студія друкарні. А все тому, що до якості друкованого видання, до вибору якісного паперу і дизайнерського матеріалу, пред'являється багато вимог.

Наша компанія типографических послуг здатна взятися і якісно виконати будь-яке замовлення високого рівня, забезпечивши замовника чудовою якістю поліграфічних видань, ціна на які приємно здивує. Оперативність термінів виконання замовлення відповідає обумовленим раніше з замовником, термінами.
Виготовлення каталогу, календаря, листівки, запрошення, блокнота і іншого друкованого роздаткового матеріалу необхідно, якщо компанія готується взяти участь в конференції, виставці, зустрічі партнерів та інших заходів, які сприяють формуванню ділового співробітництва або контакту з потенційними партнерами і клієнтами. Щоб отримати максимальний результат слід звернутися до справжніх професіоналів і фахівців своєї справи. Від цього залежить не тільки виконання технічної сторони питання, а й можливість отримати професійну консультацію, яка збільшить ефективність від дії рекламного каталогу. Звертайтеся в нашу друкарню. Ми обіцяємо грамотне і професійне виконання вашої інформаційної, сувенірної або рекламної друкованої продукції.

Відгуки (3)

 1. Евгений 01 апреля 2016, 14:41 # 0
  Заказывали печать каталогов. Сделали быстро и в сроки.
  1. Сергей 07 апреля 2016, 11:07 # 0
   Заказывали изготовление каталогов всем довольны. Спасибо Принт Сити.
   1. Анна 15 апреля 2016, 12:26 # 0
    Заказывала изготовление рекламных каталогов, осталась довольна.
    Буду работать с компанией еще.